Kasetony reklamowe

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Na ulicach polskich miast coraz częściej można dostrzec kasetony reklamowe. Są one podobne do billboardów, jednakże różnią się tym, że można je zamontować na praktycznie każdej płaskiej powierzchni i dodać urządzenia, które zwiększą atrakcyjność przekazu reklamowego.

Najpopularniejszymi kasetonami reklamowymi są te jednostronne. W tym rodzaju kasetonów istnieje tylko jedno lico, na którym można zapisać lub nadrukować treść reklamy. Są lubiane ze względu na stosunkowo niskie koszty produkcji i utrzymania. Nie bez znaczenia jest też fakt, że można je zamontować praktycznie wszędzie, gdzie znajdzie się odrobinę płaskiej przestrzeni. Uniwersalny szkielet połączony z bezinwazyjnym dla podłoża systemem montażu pozwala na zawieszenie reklamy nawet na elewacji jakiegoś budynku .

Polscy przedsiębiorcy powoli przekonują się o konieczności reklamowania swoich usług. Poszukują tanich i skutecznych metod na dotarcie do swojej klienteli. Kasetony reklamowe są doskonałą odpowiedzią na ich potrzeby i oczekiwania.

Zobacz także nasze pozostałe wpisy:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top